KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Reference od makléře

Lukáš Beťák

10. listopadu 2017

Jako realitní makléř jsem se na začátku roku 2017 po šesti letech v realitních sítích rozhodl osamostatnit a nastartovat kariéru samostatného realitního profesionála. Po krátké úvaze a propočtení nákladů jsem nakonec zvolil spolupráci se značkou QARA. Můžu tak pustit z hlavy starosti o aktualizaci smluv podle stále se měnící legislativy a technické zajištění inzerce a soustředit se na práci pro klienty. Díky paušálu vím přesně, kdy a jakou částku tvoří mé náklady a konečně mám prostředky a příležitost věnovat se vlastnímu marketingu. Mimochodem veškerá smluvní dokumentace je napsána férově, srozumitelně pro klienty a férové je i jednání a celkový přístup Michala a Honzy - zakladatelů QARY. Ti jsou mi skvělou inspirací a vlastně nejdůležitějším důvodem, proč považuji QARU za skvělou moderní realitní kancelář přitahující především zkušené makléře.

Ing. Pavla Streitbergová

7. března 2017

V QARA jsem maximálně spokojená. Pro mě byly určující 2 faktory, proč právě QARA: 100% provize a nezávislost. Navíc QARA nabízí dobré zázemí v podobě kanceláře v centru Prahy.

Jiří Bílek

5. března 2017

Po mém ukončení pozice ředitele dnes již velké real​i​tní kanceláře byla pro mne volba j​í​t v realitách již pouze vlastní cestou. V realitách jsem prošel všemi pozicemi, jako nováček v jedné z velkých RK, pak jako již zkušený makléř jsem působil v týmu, který měl v dané RK velkou prestiž, prošel jsem mnohými školeními a poznal ty nejlepší školitele, kteří proklamovali to​,​ jít ruku v ruce s velkou již známou RK.

Co to ale v důsledku znamenalo? Pracovat od rána do večera, nabírat, prodávat​,​ a hlavně RK odvádět nemalá procenta za poskytn​u​tí její know how, bez kterého by​ch​ se​,​ dle jejich slov​, ​nemohl na tak velkém trhu prosadit.

Po mém nástupu do začínající​,​ tehdy ještě malé a neznámé​  RK​ jako ředitel​,​ jsem se na vlastní kůži přesvědčil, že prodávajícím ani kupujícím nejde tak o velikost RK, ale spíše o mne jako o člověka a od této doby buduji své vlastní know how, snažím se být mým klientům přítelem​,​ na kterého se mohou ve všem spolehnout a najednou se na mne začali obracet rodinní příslušníci, kamarádi, přátelé mých klientů​,​ kterým jsem úspěšně prodal a nebo koupil nemovitost​,​ a kteří mne těmto všem doporučili.

Spolehlivost, pravdomluvnost, čestnost, to jsou kritéria, která nám každému zabezpečí mnoho spokojených klientů i radost z práce, která nám přináší zajímavé finance.

Po mém​,​ již zmiňovaném​,​ ukončení postu ředitele RK, byla pro mne na českém realitním trhu jasnou volbou realitní společnost QARA, která mi dala samostatnost, poskytuje mi přinejmenším vše to​,​ co ostatní RK, má zájem o všechny Ty​,​ které ​s​družuje a nemalou př​i​danou hodnotou je 100 % z provize, kterou si s klientem vykomunikuji​,​ a kterou mi za mou práci klient rád zaplatí.

Vřele QARU všem kolegům v realitách doporučuji, čím dříve se pro tuto společnost rozhodnete, tím více budete svobodní, tím větší budete mít radost ze své profese a tím více také zabezpečíte sebe i své rodiny.

Lenka Sejpalová

2. března 2017

Q​ARA jsem si vybrala pocitově, hlavně po přečtení webových stránek jsem byla nadšena z přehlednosti a srozumitelnosti spolupráce.​ O tom mě dodnes utvrzuje Jan Novotný,​ jak reaguje na emaily skoro ihned a přehledně mi předává informace - super!!

Z minulé realitní společnosti jsem odešla z nedostatků informací o této krásné práci​,​ a proto se bohužel ještě po roce cítím jako začátečník.​ Řekla jsem si tedy,​ že když si stejně vše zjišťuji vlastní cestou, tak to mohu být samostatná a možná budu rychleji úspěšnější a za mnohem víc peněz.

Nyní jsem poznala osobně i ostatní makléře...​ Je mi z vás všech hezky, neskáčete si do řeči a je mezi vámi prostor k debatě a HLAVNĚ o realitách. Cítím,​ že jsem se rozhodla správně. Přeji nám všem tedy, ​ať se i nadále minimálně jed​n​ou za měsíc stýkáme s prima lidmi v QARA.

Romana Baronová

10. ledna 2017

QARA​ jsem si vybrala na doporučení Lenky Špálové a Terezky Jirsíkové​, se kterými jsem pracovala v MM realitách.

Na Q​ARA se mi nejvíce líbí to, že můžu obchod přizpůsobit požadavkům svých klientů, rozhoduji si o výši provize, mám k dispozici kancelář v centru Prahy. Q​ARA mi zajišťuje právní servis, odborná školení, inzerci atd.

Zakladatelům Michalu Součkovi a Honzovi Novotnému nelze vytknout vůbec nic, jsou to profesionálové, kteří rozumí své práci. Vždy ochotně poradí a pomůžou.

Jan Brunner

11. prosince 2016

Rád bych doporučil spolupráci se společností QARA.

Určeno všem samostatným, poctivým a schopným makléřům, kteří ještě nevědí, co přesně v profesionální oblasti chtějí a hledají, ale už tuší.

QARA JE:

  • OPRAVDU naprostá svoboda! Veškerá pomoc od příjemných profesionálů, ale OPRAVDU pouze pokud si o ni řeknete.
  • Vážně vám zůstane 100% provize, OPRAVDU!
  • Férová a rozumná platba za jejich služby, a to OPRAVDU pouze za servis, který si objednáte.

Zkrátka, pokud bych na QARU náhodou nenarazil, musel bych si ji vymyslet. Dle mého názoru na trhu v současnosti nic v tomto poměru cena/výkon není.

Dejte si tedy schůzku s jednateli Honzou či Michalem a přesvědčte se, že si nevymýšlím, OPRAVDU!

Jan Brunner

PS: Občasné večírky také nemáme špatné! :-)

Terezie Jirsíková

28. srpna 2016

Na spolupráci se společností QARA se mi líbí to, že mohu klientům přizpůsobit průběh obchodu přesně podle jejich potřeb. QARA je pro mě v podstatě servisní společnost, která zařizuje inzerci, odborná školení, reklamu a další služby, které realitní makléř ke své práci potřebuje.

Zakladatelé - Jan Novotný a Michal Souček jsou velmi zdatní obchodníci a lidé, kteří se denně pohybují v oblasti realit, takže se od nich my ostatní můžeme vždy něco přiučit.  Kdokoliv bude mít zájem o spolupráci s touto společností, může se sám rozhodnout, jaké služby a do jaké míry chce využívat. Jestliže makléř potřebuje kancelář, může využívat prostory QARA na atraktivních adresách. Jestliže makléř chce jen inzerci, on-line realitní software nebo vzorové smlouvy, může. V QARA jste zkrátka šéfem sami sobě.

Lenka Špálová

28. srpna 2016

Po letech spolupráce s realitní kanceláří člověk přijde na to co chce a co ne. Pokud potřebujete k pracovním výkonům 10 ředitelů, manažerů a asistentek, kteří si za to, že vás omezují, berou 70% z vašich provizí, pak spolupráce s QARA není pro vás. Tady vás nečeká žádné vymývání mozků, povinné tleskání, nekonečné porady a plácání se po ramenou.

QARA - to je svoboda pro samostatné lidi, kteří vědí, co chtějí. Jsem pánům Novotnému a Součkovi velice vděčná za možnost spolupráce, zároven cítím, že se na ně mohu kdykoliv obrátit.

Ing. Stanislav Durchánek

3. února 2016

Po šesti letech práce v oblasti realit mohu říci, že spolupráce makléře s klasickou realitní kanceláří je nastavena tak, že mnohdy nadpoloviční většina z provize od klienta zůstane v realitní kanceláři k uhrazení platu šéfa, asistentky, franšízových poplatků, inzerce atd. Je těžké, aby se při tomto systému makléř uživil a rozvíjel se a ještě těžší je takto dlouhodobě prosperovat.

Oproti tomu je obchodní systém QARA založen na 100 % provizi pro makléře, který se tak může svobodně rozhodnout, na co finance použije. Zaplatit si odborný kurz natáčení videoprohlídek nebo focení, aby byly nabídky atraktivnější? Zaplatit si homestaging, aby nemovitost dříve zobchodoval? Není problém, finance k tomu makléř má.

Vedle velmi motivačních odměn umožňuje QARA mimo jiné využívání kanceláře v centru Prahy, kvalitní školení s důrazem na právní novinky a ekonomické trendy, zajištění právního servisu advokátní kanceláře a možnost odborné konzultace obchodních případů. A v neposlední řadě i vůbec nejlepší pracovní kolektiv, který jsem dosud poznal. :-)

Gabriela Ševěčková

3. února 2016

Se společností QARA jsem nadmíru spokojená. Vybírala jsem si společnost, která bude samostatným makléřům pomáhat a podporovat je v tom co chtějí, a bude jim vyhovovat v podnikání a to vše QARA splňuje. Komunikace a snaha podporovat makléře a pomáhat jim je u společnosti na prvním místě. Doporučila bych ji všem makléřům.

Karel Zelinka

3. února 2016

S QAROU jsem začal spolupracovat jako jeden z prvních makléřů již v době jejího vzniku. Na začátku spolupráce jsem od fungování této realitní kanceláře neměl mnoho očekávání a po pravdě jsem ani moc nevěřil, že 100% odměňování může dávat smysl. Nicméně po tom, co jsem zažíval v předchozím působišti, jsem si řekl, že nic horšího mě asi nemůže potkat, a že to tedy zkusím.

Dnes, po dvou letech spolupráce, mohu s klidem v srdci prohlásit, že vše, co mi pánové Ing. Novotný a pan Souček slíbili, bez problémů funguje a jsem přesvědčen, že s tímto přístupem i fungovat bude. Elán a píle, se kterou značku QARA budují, je úctyhodná a přeji mnoho zdaru do dalších let.

Těm, co nevěří a bezhlavě živí svojí prací další své nadřízené a nadřízené nadřízených, bych rád vzkázal - nebojte se udělat ten správný krok. Práce makléře nespočívá v tom, pro koho nebo pod jakou značkou pracujete, ale jak pracujete. To je to, co klient ocení.

QARA mi dala možnost rozletu a rozvázala mi ruce. Spolupráce se zakladateli je vždy vstřícná a pohotová. Děkuji, pánové!

Jana Císařová

15. října 2015

Do společnosti QARA jsem nastupovala s mnoha předsudky ohledně jejího fungování, ale byla jsem velmi pozitivně překvapena. Jako první kancelář mi umožnila vykonávat práci makléře nezávisle a bez omezení a nabídla velmi zajímavou firemní politiku zaměřenou především na kvalitu a poctivost.
Tímto bych chtěla poděkovat jejím zakladatelům panu Součkovi a Ing. Novotnému, že úspěšně vytvořili fungující model realitní kanceláře podložený desetiletými zkušenostmi v oboru. Neustále firmu rozvíjí a přizpůsobují ji požadavkům moderní doby. Zároveň dali pečlivým výběrem dohromady skupinu makléřů, kteří mají k dispozici nadstandardní zázemí (kancelář v centru, webovou prezentaci, propagační materiály, školení) a společný cíl v podobě úspěšných obchodů s maximálně spokojenými klienty.