KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Michal Souček

realitní poradce, jednatel

V realitním oboru jsem aktivní od roku 2002 a od té doby se neustále vzdělávám s tím, jak se mi trh s nemovitostmi vyvíjí a mění před očima. Pečlivě piluji své obchodní dovednosti, zlepšuji prodejní techniky i strategie, podrobně se zajímám o realitní marketing, komunikaci i prezentace nemovitostí. Využití vhodné komunikace, cílených strategií i moderních prodejních nástrojů mi pomáhá úspěšně uskutečnit obchod u všech druhů nemovitostí, rychle a za nejlepších podmínek, které trh v aktuální chvíli umožňuje. Za svou kariéru jsem zprostředkoval obchody v hodnotě stovek milionů korun a našel mezi svými klienty řadu přátel, kteří mě rádi doporučují dál. Jsem autorem knihy „Jak prodat nemovitost, aneb co byste určitě měli vědět o realitním trhu“ a elektronických knih „Příběh makléře“, „Jak najít kvalitního makléře“ a „Kompletní průvodce stavebníka“. V roce 2013 jsem založil společnost QARA, komunitu realitních makléřů, která sdružuje a stará se o oborové profesionály a podporuje jejich růst. Věřím, že díky mým zkušenostem a lidskému přístupu si spolupráci se mnou prostě užijete.

Certifikáty

Specializace

Moderní makléřina, realitní marketing, prodejní a obchodní strategie podle nových pravidel hry.

Cizí jazyk

Angličtina

Videovizitka

Kdo je Michal Souček?

Reference klientů

Adresa pobočky

Římská 14
120 00 Praha

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Pouze u nás
123419415

Vila u Roudnice nad Labem, kam jezdil Vlasta Burian

Ke koupi vám nabízím historickou vilu v Dobříni u Roudnice nad Labem, kam jezdil i Vlasta Burian. Kabátovu vilu se zahradou 6315 m2 v Dobříni u Roudnice nad Labem postavil otec herečky Zity Kabátové, Beno Kabát. Vile dal velmi silné základy i charakter. Jezdila sem celá herecká smetánka první republiky včetně Vlasty Buriana. Až do války bylo všechno fajn. Potom ale vilu zabavili Němci. Po válce zase OPBH. To nechalo vilu zdevastovat a téměř spadnout. V tu chvíli se ale projevila její neuvěřitelná síla. Vydržela až do devadesátých let, kdy ji od obce koupili dva mladí podnikatelé, kteří vilu opravili za obdivuhodných 14 milionů a vytvořili zde sídlo jejich velmi úspěšné společnosti. Vila se jim za tuto službu odvděčila pozitivní silou a energií. Firma byla velmi úspěšná a před časem projevila o jejich know how zájem nadnárodní společnost, která nakonec firmu koupila. Měla ale zájem pouze o know how, nikoliv o nemovitosti. Vila tedy nyní hledá nového majitele na další etapu svého úspěšného života. Zvenku prošla vila nedávno kompletní rekonstrukcí. Uvnitř je použitelná pro sídlo firmy nebo advokátní kanceláře, ale pokud ji potřebujete využít k jinému účelu (lékařská klinika, veterinární klinika), bude potřeba její interiér upravit k obrazu svému. Vila se vám bude líbit, pokud tady chcete bydlet, ale i podnikat, nebo oboje dohromady. Má obrovskou zahradu a dost místa i uvnitř. Pokud chcete znát více informací, napište mi a já vám je pošlu. Nebo mi rovnou zavolejte a domluvíme si prohlídku a já informace přivezu sebou.
14 497 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
123419946

Patrový PENTHOUSE s nádherným výhledem na Pražský hrad

Ke koupi vám nabízím exkluzivní patrový Penthouse o velikosti 1197 m2 se střešní zahradou v jednom z nejkrásnějších měst na světě. Praha je klidná a velmi bezpečná, velmi historická, ale také moderní. Praha je skvělé místo díky skvělým lidem, kultuře, jídlu, pivu, vínu a zábavě. Praha je skvělá pro život. A velmi blízko samého centra Prahy, tu pro vás mám jeden úžasný domov. Každý den si budete užíva panoramatický výhled na nejznámější historické a moderní památky Prahy, kterými jsou Pražský hrad, Vítkov a pomník Jana Žižky, Žižkovská věž, Strahovský klášter nebo památky a budovy Starého města. První patro je projektované velmi prakticky. Je zde obývací část, jídlení kout, 65 m2 fitness, ložnice, koupelny a šatny. Budete se tu cítit velmi pohodlně, je tu dostatek soukromí, bezpečí a hlavně prostoru. Najdete zde 2 prostorné pokoje s vlastními 2 koupelnami a šatnami (jedna z šaten má snížený strop), kuchyň s prostorem pro jídelní stůl pro nejméně 10 hostů, 65 m2 fitness, kde můžete v případě potřeby snadno vytvořit další dvě ložnice s další koupelnou. Jižní orientace obývacího pokoje je velmi přirozeně chlazena korunami stromů, do kterých je úžasně uklidňující výhled. Místnost pro kulečníkový stůl, místa ke čtení a relaxaci, terasy obklopující celé patro na sever i na jih a 2 soukromé vstupní prostory s maximálním zabezpečením. První patro je obklopeno celoplošnými floor-to-ceiling a wall-to-wall okny se severozápadní a jihovýchodní orientací a samozřejmě krásným výhledem na nedaleké pražské střechy, pražské historické památky na severozápadní straně a na druhé jihovýchodní straně uklidňující výhledy na vrcholky stromů do parku Parukářka. Ve druhém patře se budete cítit, jako by jste letěli nad Prahou, když vstoupíte na trávník rozsáhlé automaticky zavlažované zahrady o rozloze 724 m2 s bazénem s protiproudem, s chráněnými a nerušenými panoramatickými výhledy na naše krásné město. Jen si představte, jak sedíte v pergole, bavíte se se svými přáteli nebo s rodinou, díváte se na Prahu, odpočíváte a posloucháte při tom oheň praskající v krbu. Jaký pocit zažíváte, když se ráno probudíte, podíváte se do zelených a hustých korun stromů, které vás každý den uklidňují, jdete si zaplavat do svého bazénu, který je jen o jedno patro výš a odkud je vidět celá Praha? Právě díky těmto okamžikům je tento patrový penthouse jedinečný. Jedinečný proto, že v Praze s takovými výhledy, zahradou a bazénem, žádný podobný byt nenajdete. Zavolejte mi ještě dnes, abychom se domluvili na termínu schůzky.
3 697 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
123102219

Domek se zahradou a božským výhledem

Ke koupi vám nabízím domek se zahradou. Na víkendy, na dovolené, na relax. Největší kouzlo tohoto místa dotváří nádherný výhled z obývacího pokoje a hlavní ložnice v patře. Domek se nachází v Horní Bukovině u Levínských Petrovic v Ústeckém kraji v litoměřickém okrese. Domek je zděný a celý podsklepený. Nahoře jsou pak dvě další obytná patra. V domku je dost místa i pro větší rodinu. Kromě velmi prostorného obývacího pokoje s krbem, najdete v přízemí koupelnu s vanou, oddělenou toaletu, kuchyň s jídelnou a spíž. V patře jsou potom tři prostorné ložnice, kde v každé je dost místa i pro několik postelí. Nahoře je potom ještě menší podkrovní prostor s oknem. Dveře francouzského okna z obývacího pokoje i z hlavní ložnice vedou na balkony, ze kterých je naprosto neskutečný výhled do daleké krajiny. Domek je v původním stavu a je velmi jednoduše zařízen. Rádi bychom jej prodali včetně vybavení tak, jak leží a stojí, včetně skříní, postelí, zahradního vybavení, prostě komplet včetně všeho, co si budete chtít nechat. Domek se vytápí kotlem na tuhá paliva, je tu i solidní zásoba uhlí, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Voda je čerpána z nedaleké studny, odpady jsou svedeny do prostorné jímky. Sklep se skládá z prostorné garáže a třech dalších místností. Elektřina 230 V a 400 V. Pokud vás domek zaujal a budete jej chtít vidět, zavolejte mi nebo napište a pojedeme se na něj spolu podívat.
1 997 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
122769828

Prodej bytu 3+kk v Praze 6 u Divoké Šárky

Ke koupi vám nabízím moc pěkný byt 3+kk o velikosti 60,7 m2, který se nachází v přízemí cihlové činžovní vily se zahradou. Všechna okna mají výhled do zahrady, takže je v bytě dostatek světla i klidu. Navíc kousek zahrady můžete využít sami pro sebe a pěstovat tady vlastní ovoce nebo zeleninu nebo ji využít k posezení a relaxu. Byt je bezbariérový, ze zahrady se dá do bytu dostat chodbou bočním vstupem, kde nejsou žádné schody. K bytu patří sklepní kóje. V bytě najdete vstupní halu, chodbu, krásně prostornou koupelnu s toaletou, sprchovým koutem a bidetem, tři místnosti a velmi prostorný kuchyňský kout. S novou kuchyňskou linkou. Dům se nachází pár minut pěšky od autobusové zastávky, dvě stanice autobusem od metra a doslova pár kroků do pražské přírodní rezervace Divoká Šárka, kterou určitě nemusím představovat. Dopravně to máte kousek na letiště, ale i do centra Prahy. O přírodě nemluvě. Byt je opravdu moc hezký a klidný. V domě je jen pár bytů a obyvatelé se o dům a o zahradu moc hezky starají. Je vhodný jako investice, jako bydlení pro rodiče, ale perfektní zázemí zajistí i pokud jste mladá rodina nebo pár, který rodinu teprve plánuje. Ozvěte se mi, pošlu vám více informací o poplatcích nebo velikosti místností i nákladech na bydlení. Nebo vás rovnou pozvu na prohlídku bytu, abyste mohli zhodnotit, jestli je to ten pravý pro vás. Byt je možné financovat hypotečním úvěrem.
5 497 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
122769383

Byt 3+1 s lodžií a sklepem na prodej

Ke koupi vám nabízím byt 3+1 s balkonem ve třetím a posledním patře cihlového bytového domu ve Velkých Popovicích. Velikost bytu je poctivých 67 m2 + lodžie + sklep. Byt můžete kompletně zrekonstruovat podle svého, ale pokud se vám do toho nechce, tak stačí poopravit základní zařízení a můžete jej klidně používat tak, jak je. Z domovní chodby vstupujete do poměrně velké chodby, kde je dostatek prostor na vestavěné skříně. Vpravo se nachází samostatná toaleta a hned vedle koupelna s vanou a elektrickým bojlerem. Z chodby zároveň vstupujete do kuchyně, do ložnice i do obývacího pokje. Druhá ložnice má vstup z kuchyně, takže jsou všechny místnosti neprůchozí. V kuchyni je místo nejen pro kuchyňskou linku, ale i pro jídelní stůl. Oknem z kuchyně je moc pěkný výhled do okolí. Z obývacího pokoje, který je velmi příjemně prostorný, vstupujete na lodžii, která je dostatečně velká i pro příjemné posezení ve dvou. Dům se nachází na velmi klidném místě, které je ale zároveň i dobře dostupné. Můžete tu v klidu parkovat a hned vedle je les. Ve Velkých Popovicích najdete všechno, co potřebujete ke spokojenému životu. Podívejte se na fotografie a na video, největší výhodou je podle mě právě to, že v bytě neproběhla žádná pseudorekonstrukce, takže si byt můžete přizpůsobit svým potřebám a podle svého. Pokud byste chtěli znát víc informací, napište mi nebo zavolejte a já vám informace poskytnu, nebo vás vezmu na prohlídku.
3 297 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
121313468

Nízkoenergetický rodinný dům v Jesenici u Prahy, 2037 m2 pozemek.

Pokud hledáte moderní dům se spoustou soukromí, tak jste ho právě našli. Tedy pokud je Jesenice u Prahy právě tou lokalitou, která vás zajímá. Pokud ano, tak se vám bude líbit tento nízkoenergetický dům z roku 2012 o podlahové ploše 300 m2 s pozemkem o velikosti 2037 m2. Tento nízkoenergetický, zděný rodinný dům byl postaven, aby splnil tři základní kritéria. Je úsporný, prostorný a hlídá vaše soukromí. Zároveň byl postaven a vybaven v nejmodernějším stylu a splňuje ta nejnáročnější kritéria co se týče vizuální kvality, kvality materiálů a technologií a kvality řemeslného zpracování. Dům stojí na velkém pozemku na konci slepé ulice, kde není žádný provoz. Bezprostředně kolem domu se nachází kultivovaná vzrostlá zahrada s jezírkem, která má dohromady víc než 1100 m2, ale aby bylo vašemu soukromí učiněno za dost, přikoupili majitelé ještě skoro 900 metrů čtverečních pozemku okolo zahrady, aby si právě to soukromí zachovali na pořád. To, co je důležité zhlediska vašeho pohodlí uvnitř domu, je dostatek prostoru pro opravdu velkou rodinu. Je tu 300 m2 podlahové plochy a spousta úložných prostor. Výška garáže je skoro 220 centimetrů, takže sem vjedou pohodlně i dva největší vozy SUV. Obývací pokoj s kuchyní má přes 62 m2 a velkoformátovými otevíratelnými okny je nádherně propojený s terasou a zahradou. V domě je pak ještě kromě dalších místností 5 samostatných neprůchozích pokojů, 3 koupelny a 3 šatny. Při stavbě se myslelo i na technologie. Dům je chlazen tepelným čerpadlem Fujitsu, vytápěn plynovým kotlem Viesmann i krbovou vložkou Bodart & Gonay, je rekuperován, ozvučen velmi kvalitním sound systémem Denon. Kuchyň je vybavena prémiovými spotřebiči značek AEG a Liebherr. Kuchyňská deska Technistone, elektricky ovládané kuchyňské skřínky i dostatek prostoru, dělají z kuchyně jeden z největších klenotů v domě. Samozřejmě, že si můžete postavit svůj vlastní dům, ale možná si budete chtít ušetřit starosti, protože víte, že postavit takový dům a naplánovat ho přesně podle vašich potřeb a představ, není žádná legrace a stojí to energii a čas. Do tohoto textu a do této nabídky se zdaleka nevešly všechny důležité informace. Takže jestli se vám dům líbí a uvažujete o jeho koupi, ozvěte se mi a já vám poskytnu všechny informace, které potřebujete vědět.
27 997 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
120309875

Pronájem kanceláří 120 m2, Jesenice u Prahy

V Jesenici u Prahy, v ulici Říčanská nabízíme k pronájmu kancelářské prostory ve třetím patře nedávno postaveného cihlového a zatepleného domu s výtahem. Kanceláře o podlahové ploše 117 m2, jsou dispozičně rozdělené na 3 prostorné a neprůchozí samostatné kanceláře (18,4 m2, 11,9 m2 a 18,9 m2), chodbu (11 m2, koupelna se sprchovým koutem a toaletou ( 9,7 m2) a hlavní obývací prostor (společná kancelář, zasedací místnost) s kuchyňskou linkou o velikosti 46,7 m2. Na chodbě jsou potom ještě společné toalety pro vaše případné návštěvy. Parkování je zajištěno na pozemku před domem. Nemovitost se nachází na velmi dobrém místě, kde v nejbližším okolí bydlí i pracují tisíce lidí, takže o zákazníky, pokud je hledáte, nebudete mít nikdy nouzi. Pro bližší informace a prohlídky mě prosím kontaktujte na uvedených kontaktních údajích.
19 900 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
119545997

Byt se zahradou v rezidenčním projektu Garden Towers

Vítejte v Garden Towers, dovolte mi představit vám byt s vlastní soukromou zahradou, který se nachází v pátém patře tohoto skvělého rezidenčního projektu v Praze 3. Rezidenční projekt Garden Towers byl dokončen v roce 2016. Od té doby vyhrál projekt prestižní ocenění jako je například Stavba roku 2017, právě pro svoji vyjímečnost. Nachází se totiž v širším centru Prahy, jen 8 minut tramvají od Václavského náměstí a developer při jeho výstavbě myslel úplně na všechno. Nejen na váš komfort a bezpečí, ale i na to, abyste svoje peníze co nejlépe zhodnotili. Tento byt vás zaujme v případě, že hledáte menší byt v úžasném developerském projektu, kousek do centra města i ven z něj. Tento byt vás zaujme v případě, že hledáte byt, ve kterém chcete nejdříve bydlet a pak jej pronajímat. Pokud chcete do nájemního bytu investovat rovnou, je tato volba skvělým řešením také. A pokud ještě k tomu všemu hledáte byt, který má svoji soukromou zahradu, byt, který se stane vaším útočištěm, vaším zázemím nebo investicí, tak mi zavolejte, dokud ho ještě mám. Byt se nachází v 5 patře, je orientován na západ, má vlastní terasu se zahradou o velikosti skoro 59 m2, kde můžete velmi jednoduše vybudovat přístřešek pro ještě větší soukromí. Součástí bytu je dále pokoj s kuchyňským koutem (24 m2), chodbu s prostornou vestavěnou skříní (4,7 m2), koupelnu se sprchoovým koutem (4,2 m2) a toaletu (2,1 m2). K bytu náleží i parkovací stání a prostorný sklep. Byt je kompletně vybaven nábytkem na míru. Nábytek je součástí prodeje, nebude-li přání zájemce jiné. Bezpečí, vybavenost, pohodlí, příroda i skvělá lokalita. Pokud je pro vás jen jedna z těch vyjmenovaných vlastností u vašeho nového bytu důležitá, tak jste tady správně, protože všechny tyto vlastnosti k této nemovitosti patří. Hned naproti bytu se přes silnici nachází rozlehlý park Parukářka, kde můžete sportovat, venčit, ale i odpočívat. Kousek od domu je stanice metra A Želivského, ale i Flóra. Zastávka tramvaje je přímo u vchodu do domu. Pokud by vás zajímaly další informace nebo byste se se mnou chtěli do bytu podívat, kontaktujte mě prosím na uvedených kontaktních údajích. Pěkný den, zdraví Vás Michal Souček.
5 997 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
119313024

Prodej investičního bytu na Pankráci

Na Pankráci, hned vedle obchodního centra Arkády, vám nabízím ke koupi skvělý investiční byt. Byt je po kompletní velmi pečlivé rekonstrukci. Nachází se ve druhém patře kompletně zrekonstruovaného bytového domu s novým výtahem v ulici Plamínkové / Hvězdova. Dispozičně se jedná o dvoupokojový byt s kuchyňským koutem, předsíní, chodbou, toaletou, koupelnou a komorou, která se nachází na chodbě před bytem. Byt má přes 40 m2. V chodbě (6,9 m2) je díky vestavěným skříním dostatek úložných prostor. Ložnice (9,1 m2) je ideální na nerušené spaní a obývací pokoj s kompletně vybaveným kuchyňským koutem (18,8 m2) zajišťuje dostatečné zázemí pro relax i pro návštěvu přátel. Koupelna (3 m2) se rozšířila, aby se tam vešel velký sprchový kout, umyvadlo i pračka, a vedle je pak místnost se samostatnou toaletou (1,1 m2). Před bytem je ještě velmi praktická komora (1 m2) a dům prošel kompletní rekonstrukcí včetně zateplení, takže náklady na užívání bytu jsou velmi nízké. Jediné, co je ještě v plánu opravit, jsou povrchy podlah na chodbách a schodech. V Praze není moc lepších lokalit, které by byly lépe vybavené. Je tady úplně všechno v dosahu pár minut pěšky a takové místo se strašně těžko opouští, protože je prostě pohodlné a skvělé pro intenzivní život. A Pankrác přesně taková je, intenzivní. Byt je ideální pro jednoho člověka nebo pár. Pokud chcete uložit peníze a byt následně pronajímat, byt je skvěle umístěn a vhodný pro střednědobé nebo dlouhodobé pronájmy. V okolí pracuje více jak 20 tis. mladých lidí na velmi dobře placených pozicích, v této oblasti je velmi málo volných nemovitostí v podobné kvalitě, takže obsazenost máte díky zdejším podmínkám zajištěnu na dlouhou dobu dopředu a navíc za velmi slušných ekonomických podmínek. Pokud byste se potřebovali dozvědět více informací, nebo byste se chtěli do bytu podívat, zavolejte mi nebo napište email. Těším se na vás. Michal Souček
4 997 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
Rezervováno
117338609

Rodinný dům se zahradou k rekonstrukci v obci Běrunice

Tento rodinný dům bude zajímavý pro ty z vás, kteří chcete levně koupit nemovitost a přizpůsobit si ji svým potřebám. Dům je kompletně vyklizený, je v původním stavu před rekonstrukcí a čeká na rodinu, která má dostatečnou fantazii budovat hezkou věc podle svého a má třeba i chuť do práce. Obytná plocha v přízemí činí necelých 70 m2 a dispozičně je rozdělena na dva pokoje, vstupní chodbu, obytnou kuchyň, koupelnu, toaletu a komoru. Pokud by vám přízemí bylo málo, v podkorví se nachází prostorná půda, kterou je možné přizpůsobit k bydlení také. U domu je velká stodola o podlahové ploše víc než 120 m2, na dvoře potom další přístavky, které je možné zbourat, nebo využít jako další úložný prostor, kterých není nikdy dost. Za stodolou se pak nachází ještě hlavní zahrada, kde jsou vzrostlé ovocné stromy, studna a kůlna na dřevo. Dům je v současné chvíli možné napojit na všechny inženýrské sítě včetně plynu a brzy i vody. Vodovodní přípojka je zaplacená a do domu by se měla instalovat nejpozději na jaře 2019. Běrunice jsou obec s perfektní občanskou vybaveností, proto je dům vhodný k trvalému bydlení, ale i k rekreaci. Kromě školy a školky, je zde obchod, pošta, restaurace, jezdí sem autobus i vlak a hraje se tu fotbal. Jeden kilometr od Běrunic se nachází Městec Králové, kde je kromě nemocnice i další občanská vybavenost. Je to půl hodiny do Prahy na Černý Most, zhruba 20 km do Kolína i do Poděbrad. Pokud by vás zajímaly další informace, ozvěte se mi, rád vysvětlím všechno potřebné a vezmu vás na prohlídku. Pěkný den, Michal Souček.
1 397 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
116517545

Terasy Šmukýřka - prodej bytu 4+kk s terasou a zahradou

Když se řekne moderní bydlení, které splňuje ta nejpřísnější kritéria, je šetrné k životnímu prostředí, je úsporné, takže vás každý měsíc nebude stát moc peněz, navíc má úžasný celoroční výhled do přírody, nachází se v Praze, v Košířích, v oáze klidu na konci slepé ulice Pod Šmukýřkou, představíte si bytový projekt Terasy Šmukýřka, který byl dokončen v roce 2017. V tomto úžasném projektu si můžete pořídit poslední byt, který je aktuálně na prodej. Má vlastní zahradu a terasu a můžete se do něj okamžitě nastěhovat. Podívejte se na video, nacítíte lépe atmosféru místa i její dispozici. Vchodovými dveřmi vstoupíte do prostorné haly (8,5 m2), kde jsou úložné prostory i dostatek dalšího místa. Na halu navazuje prostorný obývací pokoj s kuchyní (38,7 m2), se vstupem na terasu se zahradou (134,8 m2), odkud je fenomenální výhled na protější zalesněný kopec směrem na Malvazinky. V zadní oddělené části se nachází samostatná toaleta s umyvadlem (1,9 m2), neobyčejně prostorná koupelna s vanou, dvěma umyvadly a druhou toaletou (8,1 m2), chodba (5,7 m2) vedoucí ke všem třem neprůchozím ložnicím (12,6 m2, 14 m2, 12,6 m2). Spojení s přírodou se odráží i v použitých materiálech uvnitř bytu. V pokojích, na chodbě i v hale chodíte po krásné podlaze z velmi tvrdého dubového dřeva. Ta je vytápěna úsporným elektrickým podlahovým topením Raychem. Každou místnost v bytě tedy můžete regulovat tak, jak je vám to příjemné. V koupelně a na toaletě je velkoformátová moderní dlažba. Kvalitní jsou i dřevěná Eurookna s izolačním trojsklem. K bytu náleží samostatná sklepní kóje o velikosti 5,8 m2 s vysokým stropem a jedno parkovací stání v garáži. Pokud byste potřebovali parkovat se dvěma auty, je možné jedno parkovací stání dokoupit. V okolí je vyčerpávající občanská vybavenost. Od školky, školy, gymnázia, po veškeré sportovní vyžití. Do 15 minut od bytu dojedete na tenis, na golf, na squash, k horolezecké stěně i do posilovny, na nákup do obchodního centra Nový Smíchov nebo do Přírodního parku Košíře, který je hned za rohem. Byt je velmi úsporný a nabízí skvělé bydlení na perfektním místě, kousek od letiště i centra Prahy, s trvalým fantastickým výhledem a soukromí, které je v dnešní době důležitější a důležitější. Takže pokud si myslíte, že by právě toto mohl být váš nový domov, napište mi nebo zavolejte, půjdeme se na byt spolu podívat.
12 997 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
114607405

Byt s terasou a výhledem na Prahu 159 m2

Pokud hledáte velký byt, který má terasu, zahradu, krásný výhled na Prahu, je tam klid a spusta soukromí a ještě se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě pražských Malvazinek, jste na správném místě. V novostavbě z roku 2005 vám nabízím neobyčejný byt, kde najdete vstupní halu (5,65 m2), chodbu (7,75 a 4,10 m2), koupelnu s WC (4,85 m2), 2 ložnice (13,25 a 12 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (53 m2), sklep (1,95 m2), balkon s krásným výhledem na Prahu (10,25 m2) a zahradu o velikosti víc než 43 m2. Celková užitná plocha bytu je tedy víc než 159,95 m2. Byt je rozdělen na dvě oddělené funkční zóny. V soukromé, odpočinkové, jsou obě ložnice s vlastním vstupem na zahradu, chodba a koupelna s toaletou. Ložnice jsou určené výhradně k odpočinku a spánku, proto jsou tmavší a je tu velmi příjemně, žádné vedro ani při těch nejteplejších nocích. Na oknech jsou předokení zatemňovací rolety, abyste se mohli perfektně vyspat, pokud pro svůj spánek potřebujete super tmu. Naopak v přední části bytu se žije přes den. Nachází se zde krásně světlý a obrovský obývací prostor s kuchyňským koutem. Odtud se vstupuje na balkon i na zahradu. Je zde i chodba a samostatná toaleta, takže vaši přátelé, kteří přijdou na návštěvu, do odpočinkové soukromé zóny vzadu nemusí vůbec vstoupit. Na podlahách v celém bytě jsou dubové parkety. Kuchyňská linka, která je původní, poslouží ještě perfektně do doby, než si vyberete kuchyň podle vašich potřeb. I náklady na bydlení spojené s užíváním takto velkého bytu jsou velmi příznivé. Pokud byste měli zájem o více informací a o prohlídku, kontaktujte mě prosím na uvedených kontaktních údajích.
10 997 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
114414258

Prodej krásného pozemku s hrubou stavbou

Nabízím k prodeji velký stavební pozemek jen deset minut pěšky od centra Roudnice nad Labem s nádherným výhledem na celé České Středohoří a na něm rozestavěný dům pro velkou rodinu. Hrubá stavba včetně finální střešní krytiny byla dokončena a v současné době čeká na nového majitele, který vtiskne domu styl podle svých potřeb. Dům má spoustu možností, je bohatý na prostor a velká výhoda je, že lze měnit jeho dispozici. Na pozemku jsou tři vrty pro tepelné čerpadlo, které utáhne i bazén, se kterým se v domě počítalo. Stavebně byla do této doby odvedena kvalitní práce. Roudnice má kompletní občanskou vybavenost, školy, nemocnici s poliklinikou, plavecký bazén, zimní stadion, fotbalová hřiště, ale i knihovnu nebo kino. Pokud budete chtít, poskytneme vám k pozemku i ke stavbě všechny informace. A pokud vám to bude dávat smysl, rádi vám toto krásné místo ukážeme osobně.
Cena na dotaz Zobrazit detail
Pouze u nás
107384314

Prodej vily se zahradou na Malvazinkách

Investiční příležitost, bydlení, domov, development. To vše ukrývá nabídka prodeje této čtyřpodlažní podsklepené vily. Vila byla postavena v roce 1952. Najdete ji v Přímé ulici na pražských Malvazinkách a již několik let plní funkci mateřské školky, která má platnou nájemní smlouvu do konce června 2018. Vila je situována na konci klidné ulice a nachází se tedy na okraji věhlasné Kolonie Malvazinky z první republiky. Je to faktická polovina dvojvily s vlastní zahradou o ploše 443 m2, orientovanou na západ. Jak už bylo zmíněno, vila je rozdělena do čtyř podlaží. V suterénu se nachází technické zázemí a další prostory, všechny mají denní světlo. Podlahová plocha suterénu přesahuje 60 m2 a výška stropů se zde pohybuje od 2 m do 2,5 m, takže se jedná o plnohodnotné místnosti. Plocha prvního podlaží přesahuje 105 m2. Její součástí je i vstupní chodba do domu, dvě menší místnosti i venkovní garáž (20 m2), která je součástí zastavěné plochy a nádvoří. Na její střeše je prostorná terasa. Ostatní plochy v přízemí mají přes 85 m2 se světlou výškou stropů 3 m. V současné chvíli jsou rozdělené na dvě prostorné obytné místnosti, kuchyň s jídelnou, chodbu, koupelnu, toaletu a komoru. První patro svojí dispozicí přibližně kopíruje dispozici přízemí. Obytná plocha má v aktuální podobě cca 75 m2 a opět je rozdělena do třech místností a příslušenství s možnou variabilitou podle přání budoucího vlastníka. Světlá výška, stejně jako ve zvýšeném přízemí činí 3 m. V podkroví se dispozice přibližně opakuje, nároky na prostor, jak výšku, tak podlahovou plochu, jsou ale logicky menší. V podkroví najdete dvě plnohodnotné místnosti s příslušenstvím se světlou výškou 2,5 m a jednu místnost se skoseným stropem. Podkroví má bez balkonu podlahovou plochu cca 70 m2. Přítomnost mateřské školky činí z vily i zajímavou investiční příležitost s pravidelným výnosem. Více informací vám rád poskytnu na uvedených kontaktních údajích.
27 897 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
104815112

Prodej jedinečné vily za Starou poštou v Senohrabech

Dovoluji si vám nabídnout výjimečnou nemovitost, secesní vilu postavenou v letech 1902 - 1904 jako letní sídlo. Vila, kvůli výhledu a poloze, leží na svažitém pozemku s východní orientací a rozlohou 6235 m2. Pozemek je prakticky rozdělen do několika funkčních částí. Ty vznikly velmi nákladnými terénními úpravami, které v devadesátých letech provedla společnost Metrostav pomocí nejmodernější techniky a technologií. Spodní část je osazena trvalým porostem a v minulosti zde býval lesík, který zde dotvářel atmosféru soukromí a klidu a později pak umělé jezírko obložené kameny. Nad touto částí se nachází hlavní příjezdová, elektricky ovládaná brána, hlavní garáže zabudované do terénu, skladové prostory i malá kancelářská budova pro příjem pracovních návštěv. Ze stropu hlavní garáže, vznikla náročnými terénními úpravami další úroveň, zatravněná terasa, která slouží pro sezení, relax a odpočinek před vnitřním bazénem (4,5 x 9,5 m), který je rovněž zasazen do terénu a je koncipován v lehce antickém stylu. Stejně jako strop garáže, i ze stropu bazénu je vytvořena funkční, tentokrát vydlážděná terasa s kašnou, na kterou je přístup ze zahrady i z hlavní ložnice a šatny. To už je zároveň podesta, do které je zasazena samotná vila. Nad vilou je pak ještě poslední terénní úroveň, ta slouží jako hlavní vstup pro pěší z ulice a jeden z přístupů do hlavního funkčního obytného podlaží vily. Vila je tvořena čtyřmi podlažími o celkové podlahové ploše 609,60 m2. V prvním podlaží se nachází vnitřní bazén s barem, sezením, prostornou saunou i koupelnou. Tento prostor o velikosti 181 m2 je několika hliníkovými francouzskými okny přímo propojitelný s travnatou terasou venku, která je ideálním místem pro relax i odpočinek v letních měsících. Další dvě podlaží jsou obytná, prostorná a velkolepá. Čítají několik ložnic, koupelen, kuchyni, obývací pokoj, pracovnu, jídelnu a další. V podkroví se nachází samostatná bytová jednotka, která je pojata v moderním stylu. Od roku 1992, kdy vilu koupil současný pan majitel, prošla vila několikerými, velmi nákladnými rekonstrukcemi a přestavbami v hodnotě desítek milionů korun. Tomu odpovídá i stav a vybavení nemovitosti. Pokud máte zájem o podrobnější informace o vile, kontaktujte mě, prosím, pomocí uvedených kontaktních údajů a já vám informace obratem zašlu. Děkuji.
Cena na dotaz Zobrazit detail